رئیس جمهور: درآمد گندمکاران در این دولت ۱۲ برابر شده است

رئیس جمهور  با اشاره به اینکه کشاورزان در ابتدای این دولت  تنها ۴ میلیون تن گندم به دولت می فروختند  گفت: اکنون  میزان فروش گندم کشاورزان به ۱۳  میلیون تن رسیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ؛  دکتر روحانی با اعلام اینکهدرآمد گندمکاران در این دولت ۱۲ برابر شده است افزود: ‏ قیمت گندم در آغاز دولت ۴۰۰ تومان بوده و امروز ۱۷۰۰ تومان شده است .

رئیس جمهور گفت: هر چند که تورم بالا رفته، اما درآمد یک گندمکار هم  اکنون ۱۲ برابر شده است.

دکتر روحانی اظهارداشت: اقدامات مؤثری در دولت یازدهم انجام گرفته که کمتر برای مردم تبیین شده است. اینکه در استان‌های شمال غرب ایران و آذربایجان غربی، سیل نتوانست خسارت بزند، بخاطر لایروبی‌های عظیمی بود که در دریاچه ارومیه انجام می‌شد و برنامه‌ریزی‌هایی بود که برای هدف دیگری انجام می‌شد اما در سیلاب به ما کمک کرد. سدها در سیلاب اخیر مانع تخریب گسترده شدند و ۷۰ میلیارد متر مکعب آب را مهار کردند که اگر این سدها نبود معلوم نبود بر سر خوزستان چه می‌آمد.

وی  افزود: در خوزستان با پیشگیری به موقع  موفق شدیم سیل را مهار و کنترل کنیم  و در گلستان نیز زهکشی‌ها در ۲۰ هزار هکتار در اراضی استان به منزله کانال و سد عمل کردند و به عاملی برای کمک به مردم تبدیل شدند و اینها کارهای بزرگی است که انجام شده، اما کمتر در مورد آن صحبت شده است.

دکتر روحانی با بیان اینکه  گام های بلندی که در کشور برداشته شده بخوبی تبیین نمی شود اظهارداشت: نه تنها رادیو و تلویزیون بلکه دیگر رسانه‌ها هم از خدمات بزرگی که انجام شده کمتر سخن می‌گویند .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *