دیدار مدیر سازمان تعاون روستایی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان


مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان طی دیداری با مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان ضمن اشاره به ظرفیت های شرکت های تعاونی در سطح استان همدان گفت: ۲۸۰ شرکت تعاونی تحت نظارت این سازمان در حال فعالیت هستند.

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی همدان، رضا عباسی تعداد کشاورزان عضو تعاونی های بخش کشاورزی استان را بیش از ۲۰۰ هزار بهره بردار اعلام کرد و گفت: افزایش سهم تعاونی ها از اقتصاد، پویایی اقتصاد را به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد: شبکه تعاونی های روستایی ،کشاورزی و تولید در توسعه استان و بخش کشاورزی تاثیر مهمی دارند و باید فعالیت های این تعاونی ها به اطلاع عموم مردم و بویژه کشاورزان استان رسانده شود.

وی با اشاره به فعالیت های تشکل های بخش کشاورزی گفت: ایجاد زنجیره تولید نهال پیوندی گواهی شده گردو در تویسرکان یک طرح مهم کشوری است که در سطح خاورمیانه بی نظیر است.

دهقان نیری ، مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان نیز در این دیدار با تاکید بر افزایش تعامل بین سازمان تعاون روستایی و صدا و سیما گفت: این سازمان نقش مهمی در توسعه بخش کشاورزی استان بر عهده دارد و می تواند با بهره گیری از ظرفیت اطلاع رسانی صدا و سیما ، ارتباط دو سویه با کشاورزان استان برقرار نماید.

وی اضافه کرد: سازمان تعاون روستایی استان همدان می تواند برنامه های مورد نظر خود را به سازمان پیشنهاد دهد تا در بخش های مختلف رادیو ، تلویزیون و دیگر ظرفیت های صدا و سیما به آن پرداخته شود.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *